Bierzmowanie – 23 maja 2017

Wtorek, 23 maja 2017 r. – J. E. Ks. Arcybiskup Stanisław Budzik – Metropolita Lubelski udziela Sakramentu Bierzmowania młodzieży z naszej parafii.

DSC_4168

We wtorek, 23 maja 2017 r. podczas uroczystej Mszy św. o godz. 18.00, 40 uczniów z  kl. II i III gimnazjum przystąpiło do Sakramentu Bierzmowania, którego udzielił im J. E. Ks. Arcybiskup Stanisław Budzik – Metropolita Lubelski. Mszę św. pod przewodnictwem Ks. Arcybiskupa celebrowali także ks. kanonik Zbigniew Fidut Proboszcz Parafii Klementowice i ks. prof. Józef Niewiadomski z Austrii. Na tej doniosłej uroczystości obecni byli również: ks. kanonik Jerzy Ważny Kustosz Sanktuarium MB Kębelskiej – Dziekan Dekanatu Kazimierz Dolny, Ojciec Stanisław Jarosiewicz Salwatorianin – Kapelan Sióstr Betanek z Kazimierza Dolnego, ks. prałat prof. dr hab. Jerzy Misiurek, ks. dr Kazimierz Gajda, mgr Zbigniew Turkowski Dyrektor Zespołu Szkół Agrobiznesu w Klementowicach, nauczyciele i wychowawcy uczniów przystępujących do Sakramentu Bierzmowania. Młodzież do Sakramentu Bierzmowania przygotował ks. Tomasz Malesza

 

Bierzmowanie – 23 maja 2017 >>> galeria fot.

——————————