9 i 10 listopada 2022 r. odbyła się zorganizowana przez ks. proboszcza Adama Lemieszka, pielgrzymka autokarowa do Częstochowy – Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze, do Sanktuarium Narodowego Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem na Krzeptówkach, Sanktuarium Matki Bożej Królowej Podhala w Ludźmierzu i Bazyliki Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny w Wadowicach. Obiado-kolacja, nocleg i śniadanie w Ośrodku Wypoczynkowym Halina w Poroninie ul. Majerczykówka 11D. Autokar i kierowcy z firmy Usługi Autokarowe i Busów – Szeleźniak Krzysztof; dziękujemy za bezpieczną jazdę.

 Fot. grupowe w dużej rozdzielczości > link do folderu na Dysku GoogleDrive: https://drive.google.com/drive/folders/1QCa-SgfuIaRvR0MjFFqWvUpIK70XwbN2?usp=share_link 

Fot. Antoni Płachta – parafiaklementowice.pl

Częstochowa – Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze

Poronin, ul. Majerczykówka 11D

Zakopane, ul. Krzeptówki 14 – Sanktuarium Narodowe Matki Bożej Fatimskiej

Ludźmierz – Sanktuarium Matki Bożej Królowej Podhala

Wadowice – Bazylika Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny