Ogłoszenia

                                II NIEDZIELA ADWENTU – 10.12.2017r.

 

1.Dzisiaj II Niedziela Adwentu.

 

2.W tym tygodniu wspominamy:

 

         /pn/ – św. Damazego               /śr/ – św. Łucji  

         /cz/ – św. Jana od Krzyża        

 

3.W piątek rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje adwentowe.    

      Poprowadzi je Ks. Konrad Hasior z Warszawy.

 

       W sobotę dzień spowiedzi. Nauki na mszach św. o 8.00, 11.30 i 16.30,

         w Stoku o 15.00.

 

4.Proszę zgłaszać chorych do odwiedzin. Spowiedź chorych 20 i 21 XII

      (środa – Klementowice, czwartek – Stok) od 9.00.

 

5.W zachrystii można nabywać świece wigilijne.

 

6.Lista Radnych(poniżej)

 

7.Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

     do 10 stycznia 2018r. Proszę składać do garażu.    

 

 

        NIEDZIELA,GOŚĆ NIEDZIELNY, RYCERZ NIEPOKALANEJ

 

 

 

 

Serdeczne Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła na dzisiejszą niedzielę i ofiarę

(60zł).

Na sobotę do sprzątania(na 17.30) zapraszam następujące osoby

/Przy Drodze na Kurów/: Eciak Elżbieta, Eciak Joanna, Eciak Magdalena,

Pączkowska Maria, Pączkowska Ewelina, Pączkowska Karolina,

Turek Joanna, Turek Zofia.

 

 

 

 

Pg ++ Leszek Pitura l.73 – Klementowice

 

® ++ HENRYK RUSEK, MIECZYSŁAW MAŁECKI, GRZEGORZ ZASADA,

            EDWARD PISKOREK, ANTONI RODZIK, ANNA SAMOREK,

            WOJCIECH FILIPEK, STANISŁAW PARDYKA, ELŻBIETA RODOŚ,

            ALEKSANDER PIECH, MICHAŁ ZABIEGAŁA.

 

 

RADA DUSZPASTERSKA – 2017R.

 

MIEJSCOWOŚĆ
BLOKI PUCICKA MAŁGORZATA GRZEGORCZYK BARBARA
BUCHAŁOWICE LIS AUGUSTYN
CELEJÓW RODZIK LUCYNA KOŁOSIŃSKA ANNA
KLEMENTOWICE A FREJOWSKI MAREK SZYMCZYK BARBARA
KLEMENTOWICE B KĘDZIORA GRZEGORZ
KOL. CELEJÓW DYSPUT MIROSŁAW
KOL. STOK SAMOREK MIECZYSŁAW
KOL.BUCHAŁOWICE GRZEGORCZYK ZOFIA
KOL.RÓŻANA BRZOZOWSKI PAWEŁ
LAS STOCKI DYSPUT ANDRZEJ OROŃ ZBIGNIEW
POD DĘBEM BOJKO MONIKA ECIAK EWA
PRZED TOREM ZABIEGAŁA WALDEMAR
PRZY DRODZE LIS JERZY
STOK RODZIK MAŁGORZATA CIENIUSZEK MICHALINA
ZA LASEM JARUGA GRAŻYNA TUSIŃSKA AGATA
ZA STACJĄ KUSY KRYSTYNA BANASZEK JADWIGA
ZA SZKOŁĄ CHOŁAJCZYK KAROL
ZA TOREM ROBAK MIROSŁAW WRZESIŃSKI GRZEGORZ
ZA WIADUKTEM ZAWADZKI TADEUSZ
ZAKIERZKI KOZAK RENATA
ZAŻUK TUŹNIK WOJCIECH