DSC_4742-1920W niedzielę 04 czerwca 2017 roku w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego,  podczas Mszy św. o godz. 11.30 dzieci z trzecich klas szkół podstawowych naszej parafii, przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej. Sakramentu Eucharystii 20 dzieciom udzielił ks. kanonik Zbigniew Fidut – Proboszcz Parafii Klementowice. Dzieci do pierwszej Komunii Św. przygotowywali p. Magdalena Święs (katechetka ze Szkoły Podst. w Klementowicach), ks. kanonik Zbigniew Fidut – proboszcz i ks. Tomasz Malesza. Czytania, śpiewy i podziękowania wykonane przez dzieci podczas uroczystości przygotowane zostały pod kierownictwem wspomnianej wcześniej p. Magdaleny Święs. Na Mszy św. obecni byli również Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Klementowicach p. Małgorzata Turkowska oraz nauczyciele i wychowawcy dzieci przystępujących po raz pierwszy do Komunii św..

Pierwsza Komunia Św. – 04 czerwca 2017 >>> galeria fot.

Kategorie: Kronika