Rada Parafialna

Wybory do parafialnych rad duszpasterskich XII 2017

Lista kandydatów do Rady Parafialnej 2017 – 2022

LP.

MIEJSCOWOŚĆ NAZWISKO I IMIĘ

1

BLOKI PUCICKA MAŁGORZATA, GRZEGORCZYK BARBARA

2

BUCHAŁOWICE LIS AUGUSTYN

3

CELEJÓW RODZIK LUCYNA, KOŁOSIŃSKA ANNA

4

KLEMENTOWICE A FREJOWSKI MAREK, SZYMCZYK BARBARA

5

KLEMENTOWICE B

6

KOL. CELEJÓW DYSPUT MIROSŁAW

7

KOL. STOK

8

KOL.BUCHAŁOWICE GRZEGORCZYK ZOFIA

9

KOL.RÓŻANA BRZOZOWSKI PAWEŁ

10

LAS STOCKI DYSPUT ANDRZEJ, OROŃ ZBIGNIEW

11

POD DĘBEM BOJKO MONIKA, ECIAK EWA

12

PRZED TOREM ZABIEGAŁA WALDEMAR

13

PRZY DRODZE LIS JERZY

14

STOK

15

ZA LASEM JARUGA GRAŻYNA, TUSIŃSKA AGATA, WÓJCIK ELŻBIETA

16

ZA STACJĄ KUSY KRYSTYNA, BANASZEK JADWIGA

17

ZA SZKOŁĄ

18

ZA TOREM MADEJEK IWONA, ROBAK MIROSŁAW

19

ZA WIADUKTEM

20

ZAKIERZKI KOZAK RENATA

21

ZAŻUK TUŹNIK WOJCIECH

 

Wybory do parafialnych rad duszpasterskich, na podstawie statutu i regulaminu wyborów, zarządzone zostały na I. niedzielę adwentu, tj. 3 grudnia 2017 roku.

Ustalony został jednocześnie następujący kalendarz wyborczy:

29 października 2017 r. – podanie do wiadomości wiernych w ogłoszeniach duszpasterskich treści niniejszego dekretu oraz zasad zgłaszania kandydatur

19 listopada – ostateczny termin składania kandydatur do proboszcza

26 listopada – ogłoszenie listy kandydatów i poinformowanie wiernych o sposobie i miejscu głosowania

3 grudnia – głosowanie

10 grudnia – ogłoszenie wyników wyborów

15 grudnia – ostatni dzień składania odwołań do Kurii Metropolitalnej

17 grudnia – zaprzysiężenie rad parafialnych

31 stycznia 2018 r. – termin przekazania list członków rad do kancelarii Kurii Metropolitalnej i dziekana dekanatu.

———————————

Rada Parafialna 2012 – 2017

L.P. MIEJSCOWOŚĆ NAZWISKO I IMIĘ
1 BLOKI PŁACHTA ANTONI
2 BUCHAŁOWICE GRZEGORCZYK ZOFIA
3 BUCHAŁOWICE MIAZEK MAŁGORZATA
4 CELEJÓW FIGIEL ANNA
5 CELEJÓW FILIPEK ANNA
6 KLEMENTOWICE A FREJOWSKI MAREK
7 KLEMENTOWICE A KĘDZIORA GRZEGORZ
8 KLEMENTOWICE B MAZURKIEWICZ ANTONINA
9 KLEMENTOWICE B JABŁOŃSKI ADAM
10 KOL.CELEJÓW DYSPUT MIROSŁAW
11 KOL.RÓŻANA BRZOZOWSKI PAWEŁ
12 KOL.STOK PIEKOŚ BOŻENA
13 LAS STOCKI ZABOROWSKA LUCYNA
14 POD DĘBEM ECIAK EWA
15 POD DĘBEM GUZEK GRZEGORZ
16 PRZED TOREM ZABIEGAŁA WALDEMAR
17 PRZY DRODZE NA KURÓW PĄCZKOWSKI SŁAWOMIR
18 PRZY DRODZE NA KURÓW SAMOREK ANDRZEJ
19 STOK RODZIK MAŁGORZATA
20 ZA LASEM KOZAK ELŻBIETA
21 ZA STACJĄ BANASZEK JADWIGA
22 ZA STACJĄ KUSY KRYSTYNA
23 ZA SZKOŁĄ CHOŁAJCZYK KAROL
24 ZA SZKOŁĄ PIŁAT ROBERT
25 ZA TOREM ROBAK MIROSŁAW
26 ZA TOREM WRZESIŃSKI GRZEGORZ
27 ZA WIADUKTEM ZAWADZKI TADEUSZ
28 ZAKIERZKI ADAMCZYK DARIUSZ
29 ZAKIERZKI RENIUSZEK MIROSŁAW
30 ZAŻUK TUŹNIK WOJCIECH